Filters

Alexander Compeer
Onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 6977
E: ae.compeer@avans.nl
Alwin Hoogendoorn
Portfoliomanager Onderzoek
T: +3188 525 8154
E: a.hoogendoorn@avans.nl
Arnold Nijhuis
Arnold Nijhuis
Docent-onderzoeker Biobased Products
T: +3188 525 8683
E: awg.nijhuis@avans.nl
Bas Koebrugge
Bas Koebrugge
Marketing & Communicatie
T: +3188 525 5754
E: b.koebrugge@avans.nl
Benno de Vries
Coördinator Biobased Products
T: +3188 525 7836
E: b.devries1@avans.nl
Bruno Bastos Sales
Bruno Bastos Sales
Docent-onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 6157
E: b.bastossales@avans.nl
chiara-franchi
Chiara Franchi
Onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +316 5106 8072
E: mc.franchi@avans.nl
Dennis Molendijk
Onderzoeker Biobased Products
T: +3188 525 7914
E: d.molendijk@avans.nl
Dennis van Dijk
Dennis van Dijk
Project Controller
T: +3188 525 7243
E: dac.vandijk@avans.nl
Donald Podkrajac
Onderzoeker Biobased Products
T: +31 88 525 6740
E: d.podkrajac@avans.nl
Dorien Derksen
Lector Marine Biobased Specialties
T: +316 2035 5906
E: gch.derksen@avans.nl
Douwe-Frits Broens
Portfoliomanager Business Support
T: +316 2270 2972
E: df.broens@avans.nl
Dylan de Jong
Junior onderzoeker
E: dlc.de.jong@hz.nl
Eric Mattheussens
Eric Mattheussens
Projectleider Kleuren Applicatiecentrum
T: +316 8250 2247
E: esgm.mattheussens@avans.nl
Gie Steenput
Gie Steenput
Projectleider Biobased Bouwen
T: +3188 525 8252
E: gjpl.steenput@avans.nl
Giuliana Scuderi
Postdoc onderzoek Biobased Materials
T: +316 2717 6783
E: g.scuderi@hz.nl
Guilherme de Souza Reis
Onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +316 5192 4343
E: ga.desouzareis1@avans.nl
Han van Kasteren
Han van Kasteren
Lector Biobased Products
T: +3188 525 8162
E: jmn.vankasteren@avans.nl
Han van Osch
Han van Osch
Portfoliomanager Onderwijs
T: +316 1090 5484
E: han.van.osch@hz.nl
Hans de Wit
Hans de Wit
Docent-onderzoeker Biobased Bouwen
T: +3188 525 6006
E: j.dewit5@avans.nl
Harbert Pater
Harbert Pater
Docent-onderzoeker Biobased Bouwen
T: +3188 525 6613
E: h.pater@avans.nl
Huub Looze
Huub Looze
Projectleider - ontwerper Biopolymeer Applicatiecentrum
T: +316 1660 2996
E: hgj.looze@avans.nl
Ilaria la Bianca
Ilaria la Bianca
Junior Onderzoeker Biobased Bouwen
T: +3188 525 8478
E: i.labianca1@avans.nl
Ilse Rovers
Docent-onderzoeker Biobased Bouwen
T: ----
E: ca.rovers@avans.nl
Ingrid Weegels
Projectmedewerker Biobased Economy HZ
T: +316 2448 5008
E: ingrid.weegels@hz.nl
Ireen Klitsie
Management Assistente
T: +3188 525 7460
E: i.klitsie@avans.nl
Ischa Lamot
Docent-onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 9047
E: i.lamot@avans.nl
Jack van Schijndel
Jack van Schijndel
Docent-onderzoeker Biobased Products
T: +3188 525 8268
E: jam.vanschijndel@avans.nl
Jan de Vos
Jan de Vos
Controller
T: +3188 525 7614
E: j.devos5@avans.nl
Jappe de Best
Jappe de Best
Lector Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 8097
E: jh.debest@avans.nl
Jasper Sluis
Jasper Sluis
Projectleider Biobased Bouwen
T: +316 5367 3111
E: ja.sluis@avans.nl
Jesse van Groenigen
Onderzoeker Marine Biobased Specialties
E: j.a.van.groenigen@hz.nl
John van der Werff
John van der Werf
Onderzoeker Biobased Bouwen
T: +3188 525 5865
E: ja.vanderwerf@avans.nl
Joost Vette
Docent - onderzoeker
T: +316 2439 2743
E: jf.vette@avans.nl
José de Winter
Docent onderzoeker Marine Biobased Specialties
T: 011 84 89 664
E: j.m.de.winter@hz.nl
Kees Kruithof
Kees Kruithof
Docent-onderzoeker Biobased Products
T: +3188 525 9477
E: ca.kruithof@avans.nl
Koen van Beurden
Koen van Beurden
Onderzoeker Biopolymeer Applicatiecentrum
T: +3188 525 7381
E: k.vanbeurden@avans.nl
Lennart Zoeter
Junior onderzoeker
T: +31 6 373 11 535
E: l.zoeter@hz.nl
Luiz Canalle
Luiz Canalle
Docent-onderzoeker Biobased Products
T: +3188 525 8615
E: la.canalle@avans.nl
Lute-Harm Zwiers
Lute-Harm Zwiers
Docent-onderzoeker Biobased Products
T: +3188 525 6917
E: lh.zwiers@avans.nl
Margot Verwei
Margot Verwei
Projectleider - Onderzoeker Biobased Bouwen
T: +316 1096 7587
E: mgp.verwei@avans.nl
Marijn Vuijk
junior onderzoeker
T: +3188-5259359
E: mjm.vuijk@avans.nl
Mariska Polderman
Projectmedewerker Biobased Economy HZ
T: +316 5882 1625
E: mariska.polderman@hz.nl
Mart Verwijmeren
Docent-onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 5712
E: m.verwijmeren2@avans.nl
Marzena Sokalska
onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 7194
E: me.sokalska@avans.nl
Maurice van Londen
Projectleider Biopolymeer Applicatiecentrum
T: +316 4057 7670
E: m.vanlonden@avans.nl
Maurits Dorlandt
Maurits Dorlandt
Docent-onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +316 1943 1090
E: mhj.dorlandt@avans.nl
Michael van Nielen
Michael van Nielen
Docent-onderzoeker Biobased Bouwen
T: +3188 525 6990
E: mhm.vannielen@avans.nl
Michel de Haan
Michel de Haan
PhD Student Biobased Products
T: +3188 525 8422
E: mp.dehaan@avans.nl
Michiel Michels
Docent-onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 9291
E: mha.michels@avans.nl
Mike Nuiten
Junior onderzoeker
T: +3188-5257877
E: m.nuiten2@avans.nl
Myron Koster
Myron Koster
Onderzoeker Biobased Bouwen
T: +316 4049 1375
E: mjj.koster@avans.nl
Paul Dijkshoorn
Juridisch ondersteuner
T: +3188-5257518
E: pfm.dijkshoorn@avans.nl
Qian Zhou
Projectleider - Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 6660
E: q.zhou1@avans.nl
Ralph Simons
Directeur
T: +316 2030 1362
E: rab.simons@avans.nl
Rene Kleijntjens
Docent-onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 9034
E: rh.kleijntjens@avans.nl
Rozalia Persiani
Junior onderzoeker
T: +3188 525 739
E: r.persiani@avans.nl
saskia-boot
Saskia Boot-Wijn
Management Assistente
T: +3188 525 9131
E: s.boot@avans.nl
Seija Aalto
Seija Aalto
Project Officer
T: +316 1015 8807
E: sh.aalto@avans.nl
Tanja Moerdijk
Docent Chemie – Postdoc onderzoeker Marine Biobased Specialties
T: +31118 489000
E: tanja.moerdijk@hz.nl
Wendy van Rijsbergen
Wendy van Rijsbergen
Marketing & Communicatie
T: +3188 525 8015
E: w.vanrijsbergen@avans.nl
Werner Muller
Werner Muller
Werkplaatsmeester Biopolymeer Applicatiecentrum
T: +316 8362 4220
E: ww.muller@avans.nl
Wilfred Kleinjan
Docent-onderzoeker Biobased Resources & Energy
T: +3188 525 7389
E: we.kleinjan@avans.nl
Willem Böttger
Lector Biobased Bouwen
T: +316 5234 5020
E: woj.bottger@avans.nl
Wilner Acosta Martinez
Werkplaatsmeester BAC
T: +3188 525 5922
E: ws.acosta@avans.nl
Wim Gaakeer
Wim Gaakeer
Docent-onderzoeker Biobased Products
T: +3188 525 8417
E: wa.gaakeer@avans.nl

Bij het gebruik van deze website gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close