
Van maandag 1 februari tot en met zaterdag 6 februari 2021 staat Nederland volledig in het teken van de circulaire economie. Circulaire koplopers organiseren allerlei evenementen om andere professionals mee te nemen in de circulaire economie. Door het hele land krijgen goede voorbeelden een podium, ontmoeten voorlopers elkaar en krijgen starters concrete handvatten aangereikt om zelf aan de slag te gaan.
Doe je ook mee?
Op welke manieren kan mijn organisatie meedoen?
- Meedoen aan de Week van de Circulaire Economie is gratis.
- Zet je deuren open en organiseer een evenement tijdens de Week van de Circulaire Economie
- Help mee de Week van de Circulaire Economie breed onder de aandacht te brengen. Deel jouw verhaal op social media met de hashtag #WeekvandeCE of breng een publicatie naar buiten tijdens de Week.
- Lees meer in onze algemene brochure.
- Zet je bedrijf als circulaire koploper op de kaart! Word sponsor van de week! Hoe? Neem dan contact op met Jan.heijns@hetgroenebrein.nl of dianne.defijter@hetgroenebrein.nl.